Толерантним бути модно

Толерантним бути – круто, модно і сучасно!

У рамках проведення заходів з нагоди “Тижня толерантності та інклюзії”, для учнів 3-7 класів у додатку Google Meet відбулися онлайн-лекції “Планета толерантності”, яка дала юним здобувачам освіти можливість ще раз переконатися, що у світі діють закони добра, терпимості, чесності, щирості, співпереживання та любові, а толерантність врятує світ!

Також учні 5-7 та 8-11 класів пройшли в Google формі опитування “Чи толерантна ти людина?” та “Ваш рівень толерантності”, де дітям були запропоновані питання у вигляді ситуацій та варіантів відповідей на дану ситуацію.

P.S. Всі люди на землі різні, за зовнішністю, характером, за можливостями або здібностями. Але ніколи не можна забувати, що за будь-яких обставин і в будь-якій ситуації ми повинні залишатись людьми!