Школа цифрового розвитку

Реалізація проєкту “Школа цифрового розвитку” дає нам безліч нових можливостей. Розгорнувши корпоративну систему G Suite в закладі ми значно покращили нашу цифрову компетентність.

Школа в смартфоні – це про нас!

Віртульна учительська, оновлений сайт школи, Google Classroom – віртуальні класи для 5-11 класів, Class Dojo – віртуальні класи для 1-4 класів, Google Meet та Zoom – для проведення відеоуроків, е-портфоліо класних керівників 1-11 класів (блоги класів), змішане навчання упродовж I триместру, е-журнал та е-щоденник і це лише вершина айсбергу!

20.10.2020 року відбулась педагогічна рада онлайн для класоводів 1-4 класів та педагогічних працівників, які працюють у початковій школі – “Оцінювання результатів навчання учнів третіх четвертих класів Нової української школи”.