05 грудня — Міжнародний день волонтера

Цей день присвячений людям, які займаються волонтерством добровільно та безкорисливо.

Особливо актуальним це свято є сьогодні, адже на плечах волонтерів лежить неабияка допомога та відповідальність під час війни.

З нагоди цього свята для здобувачів освіти 5-Б, 5-В та 6-Б класів Гімназії #10 була проведена інтелектуальна гра “Кожен з нас волонтер”, де всі завдання були спрямовані на тімбілдинг і виховання в дітей добрих якостей.

Учні з задоволенням ознайомилися про волонтерів, про риси, які їм притаманні, зокрема брали участь у ситуативних завданнях, створювали проєкти волонтерських організацій, спілкувалися, вчилися працювати разом і ділилися своїми думками. Також підіймалась тема волонтерства та її важливість у сучасному світі.

Дякуємо всім, хто допомагає нашій країні, за вашу працю, сміливість та здатність вчасно прийти на допомогу!
Зі святом, люди великої душі! Захоплюємося й підтримуємо!

Лише разом ми можемо змінити світ! Разом до Перемоги!