06 лютого – День безпечного Інтернету (Safer Internet Day)

Сьогодні все більше здобувачів освіти користується Інтернетом для спілкування, пошуку інформації, ігор, скачування мультимедійного контенту. Тому Інтернет є важливою та невід’ємною частиною життя сучасної дитини, простором реалізації більшості фундаментальних її прав.

З метою поширення знань про безпечне освітнє середовище, відповідальне використання цифрових технологій і правил кібербезпеки під гаслом “Безпека дитини в Інтернеті: від загроз до можливостей” у Гімназії № 10  відбувся тематичний день безпечного інтернету. Творчою групою вчителів для учнів було організовано та проведено низку цікавих та пізнавальних заходів, зокрема:

• фотофлешмоб “Safer Internet Day”
  • учні 5-х класів, пройшовши 6 станцій, взяли участь у квест-грі “Гімназія – сучасний і безпечний інтернет-простір”, де продемонстрували неабияку обізнаність і кмітливість, здобули нові знання і покращили свої навички роботи в команд:
    • І місце – 5-Б;
    • ІІ місце – 5-В;
    • ІІІ місце – 5-А;
  • онлайн-тест “Безпечний інтернет” (8 класи)
  • урок з фінансової грамотності “Готівкові та безготівкові гроші” (4 класи).
  • зокрема діти створювали стінгазету з платіжної безпеки “Бережись монстрів-шахраїв”, переглядали презентацію “Збірка коміксів про платіжне шахрайство” та навчальні відеоматеріали про платіжне шахрайство.

В фоє школи функціонував інформаційний стенд “Цифровий бейдж”.

P.S. Сподіваємось, що діти, отримавши нові знання щодо безпеки в мережі Інтернет, зможуть уберегти себе від потенційних небезпек глобальних мереж. Адже обізнаний – значить озброєний. Тож нагадуйте собі та своїм близьким про важливість цифрової безпеки. Захищайте свої паролі, оновлюйте антивіруси та будьте уважними в мережі! Створюймо безпечне онлайн-середовище разом!