Обласний літературний фестиваль-конкурс «Обрії душі»

У місті Житомирі відбулася церемонія нагородження переможців та дипломантів обласного літературного фестивалю-конкурсу «Обрії душі».

Здобувачі освіти нашого закладу презентували авторські роботи у номінації “Поезія”, отримали дипломи та подарунки від організаторів і спонсорів Фестивалю.

Лауреати конкурсу:

• Запаловська Дарина – “Коли побачила тебе”, 10 клас;
  • Лавренчук Олександр – “Пам’яті Лесі Українки!”, 11 клас.

Дипломанти конкурсу:

• Бойко Анна – “Леся Українка – наша поетеса!”, 6-Б клас;
  • Осіпова Валерія – “Праця Лесиних думок”, 6-Б клас;
  • Чернецький Андрій – “Мамо моя”, 6-Б клас;
  • Біліченко Дарина – “Щастя не в грошах”, 8-Б клас;
  • Липська Яна – “Почуй нас, славна поетесо!”, 8-Б клас.

Вітаємо наших талановитих учнів та бажаємо подальших успіхів на поетичній ниві!

Молодці! Пишаємося Вами!

P.S. Наш Звягельський край має особливу силу, завжди славився своїми видатними мешканцями, дав наснагу до творчості багатьом талантам, зокрема зростив та виховав невмирущу Лесю Українку.

Дуже важливим є всебічна підтримка учнівської молоді, бо їх проймає патріотична аура, їхні вірші пишуться не просто рукою, а дотиком душі.

Можливо, колись хтось із цих юних поетес чи поетів зробить значний внесок у розвиток української культури!

Щиро та зворушливо вони розкривають свою любов до рідного краю і висловлюють впевненість та віру у велике майбуття міста та України!