14 листопада в Гімназії № 10 відбувся тематичний день “Марафон інтелектуальних ігор”

14 листопада в Гімназії № 10 Звягельської міської ради відбувся тематичний день “Марафон інтелектуальних ігор” для учнів початкових класів.

Гра – фундаментальний засіб пізнання світу для дітей. Найефективнішим знаряддям активізації навчально-пізнавальної діяльності молодших школярів є інтелектуальні ігри, які розвивають ті вміння, що допоможуть соціальній адаптації, не створюють ілюзії, а допомагають дитині самовиражатися, повірити у власні сили і суттєво зрости в очах друзів.

У цей день кожен учень початкової школи мав змогу проявити свої інтелектуальні здібності. Діти, розвиваючи кмітливість, асоціативне та логічне мислення, знаходили вихід з нетрадиційних ситуацій, критично і креативно мислили, вчились планувати свої дії