15 вересня 2023 року в гімназії відбулося відкриття «Шкільної спартакіади»

В рамках «Олімпійського тижня» 15 вересня 2023 року в гімназії відбулося відкриття «Шкільної спартакіади».

Під час заходу хвилиною мовчання вшанували загиблих воїнів, які стали на захист держави. Право внести і підняти прапор та запалити вогонь спартакіади надали кращим спортсменам гімназії Алєксєєнку Артему, Москаленку Миколі, Рацкевичу Владиславу, Йові Володимиру та Остапчуку Владиславу.

Із вітальним словом до учнів-спортсменів звернулась директор Наталя Борисівна Вагнер. Фінальним номером став флешмоб учнів 4-А та 9-х класів «Буде мир над Україною» (Керівник Грищенко Світлана Миколаївна).

Приємною несподіванкою став дружній футбольний матч «Вчителі проти учнів»! Захват, емоції, хвилювання, азарт, адреналін – це ті відчуття, які панували під час матчу! Дякуємо за організацію вчителю фізичної культури Гороницькому Артему Леонідовичу!