З метою реалізації права кожної дитини на повноцінний відпочинок, задоволення інтересів і духовних запитів відповідно до індивідуальних потреб дітей шкільного віку, 3 червня у стінах Гімназії № 10 розпочав свою роботу спортивний табір «В ритмі дитячих сердець».

Цього дня було проведено урочисте відкриття табору та знайомство в загонах . Діти ознайомилися з режимом роботи табору, розробили закони та правила перебування в ньому.

Також у день відкриття табору діти долучилися до Національної руханки «Мирна країна – щаслива дитина», співали у караоке та виготовили плакати «Долоньки єднання».

По закінченню насиченого та цікавого дня діти отримали солодкий подарунок – морозиво.