З ДНЕМ ЗНАНЬ! Ми знову усі разом. Здоров’я усім і легкого навчального року!

Із року в рік ми підтримуємо добру традицію відзначати Перше вересня — початок нового навчального року. 01 вересня 2020 року є дуже незвичним для учнів та вчителів, адже вперше школа розпочала навчання в умовах пандемії.

Проте свою радість від початку навчання учні не можуть приховати, адже цей день знаменує початок нових знань, досягнень, нових успіхів на шкільній ниві. У ЗОШ № 10, з нагоди Дня знань відбулися перші святкові уроки на теми: «Культура здорового способу життя у нових обставинах», «І знову разом», «З Україною в серці», «Добре тому жити, хто вміє дружити» та інші.Класні керівники та класоводи разом з наставниками (предметниками) цікаво і креативно підготували та  провели інтелектуальні ігри. А також, учні 11 класу та директор школи Федорчук Володимир Григорович привітали учнів 1-их класів з початком нової захоплюючої мандрівки в світ пізнання життя.Дорогі наші школярі, нехай ваша стежина знань буде радісною і повною сюрпризів! Терпіння, натхнення і нових звершень вам! Бажаємо учителям творчої наснаги та успішного навчального року!