«Олімпійський тиждень» в ЗОШ №10

Традиційно на початку нового навчального року в нашій школі було проведено «Олімпійський тиждень», у рамках якого організовано чимало цікавих заходів:

урочиста лінійка з нагоди відкриття шкільної спартакіади,

рухливі перерви для учнів початкової школи ,

шкільна естафета з легкої атлетики для 8-х класів,

«Олімпійський урок»(на тему«Видатні Олімпійські  чемпіони  України» для 5-7 класів,

«Олімпійський урок»(ознайомлення з олімпійським видом спорту «Бадмінтон» для учнів 9-11 класів ,

«Веселі старти-формула здоров’я» для учнів 4-х класів, перегляд мультфільму «Як козаки олімпійцями стали» для учнів 3-х класів,

товариська зустріч з міні-футболу серед 8-х класів та урок фізкультури для вчителів на тему «Назад у дитинство» .

Метою вище перерахованих заходів було пропагандувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом. До проведення заходів долучилися і класні керівники.

Ми ще раз переконались, що в нашій школі вчаться сильні, спритні й сміливі люди. Сподіваємося, що майбутні олімпійці серед нас. бажаємо всім майбутніх перемог, успіхів та спортивних досягнень. Усі заходи були проведені під керівництвом вчителів фізичної культури Гороницького Артема Леонідовича, Ярошовця Андрія Івановича та Данильчук Наталії Михайлівни.