Тиждень протидії булінгу

З 14.09 по 18.09 у ЗОШ №10 відбувся тиждень протидії  булінгу  (цькування) в рамках загальнонаціонального  тижня правопросвітницького проєкту «Я маю право!».

Під час тематичного тижня були надані через  інтернет-сторінки  пам’ятки для батьків з протидії булінгу (цькування).

Відбулося ознайомлення з системою служб  порозуміння для впровадження медіації за принципом «рівний-рівному/рівна-рівній» та вирішення конфліктів мирним шляхом у закладі освіти для учнів 5-11 класів.

Протягом цього тижня було проведено уроки відвертого спілкування з учнями школи:

Змінюй в собі негативне ставлення до інших – для учнів 7 класів

Допоможи собі рятуючи інших – для учнів 8 класів

Стережись! Бо, що посієш то й пожнеш – для учнів 9 класів

Про стосунки в учнівському середовищі – для учнів 10 класу

Проведенні уроки відвертого спілкування у школі були спрямовані на інформування учасників освітнього процесу та формування нетерпимості до булінгу  (цькування).