Категорії

English Language Day

23 квітня відзначається Міжнародний день англійської мови (English Language Day). 

 Не секрет, що АНГЛІЙСЬКА МОВА є найбільш вживаною на планеті, нею володіють 1,4 млрд. людей. Знання цієї мови відкриває безліч дверей до успішної кар’єри, вражаючих подорожей і нових знайомств з цікавими людьми. 
Учителі англійської мови Новоград-Волинської загальноосвітньої школи №10 художньо-естетичного профілю 19-23 квітня 2021 року з нагоди святкування Міжнародного дня англійської мови провели креативні заняття, інтелектуальні та розважальні ігри, вікторини, віртуальні подорожі для вдосконалення навичок й умінь іншомовного монологічного та діалогічного мовлення учнів.
Учні із задоволенням ознайомилися з життєвим та творчим шляхом відомого англійського драматурга та поета Вільяма Шекспіра. Адже дата 23 квітня була обрана як день, коли традиційно відзначається його день народження та день смерті. Твори Вільяма Шекспіра входять до числа найцінніших взірців літературної спадщини світу. 
Метою проведення заходів до Міжнародного дня англійської мови стали удосконалення знань, вмінь та навичок, отриманих на уроках англійської мови; мотивація навчальної діяльності учнів; розвиток їх творчих здібностей; розширення їх світогляду та ерудиції; прищеплення поваги до традицій англомовних країн.