LEADERS MEET UP 2020

Учнівська молодь Новоград-Волинської ЗОШ № 10 художньо-естетичного профілю та ЗДНВР Шевчук Тетяна Павлівна взяли участь у Всеукраїнському онлайн-форумі  Національна рада дітей і молоді  LEADERS MEET UP 2020, що став платформою, яка об’єднала понад 25 тисяч підлітків 13-17 років, які навчаються у закладах освіти з усіх регіонів України та прагнуть розвивати свої життєві навички та самовдосконалюватися.

Форум відкрив Президент України Володимир Зеленський, який своєю енергійною промовою надихнув учнівську молодь на досягнення власної мети, самовдосконалення та розвиток своїх здібностей та ініціатив. Також Володимир Зеленський націлив молоде покоління на те, що у них все вдасться, адже саме вони – надія нації.

Учасників Форуму привітав Уповноважений Президента України з прав дитини Микола Кулеба.

Здобувачі освіти нашого закладу разом з однолітками з усієї України прокачали навички успішного життя спільно з відомими спікерами, мотиваційними тренерами, блогерами, бізнесменами та зірками шоубізнесу.

Дякуємо організаторам за такий корисний, змістовний та мотиваційний захід для сучасної молоді!